Czarne maty przerostowe FLEXIFALL na plac zabaw

Maty przerostowe FLEXIFALL w czarnym kolorze to niska cena i łatwy montaż. Jako producent gwarantujemy najwyższą jakość.

Maty przerostowe FLEXIFALL czarne

Wymiary: 150cm x 100cm
Grubość: 22mm
Krytyczna wysokość upadku (HIC): 3m
Certyfikat zgodności z normą: PN-EN1177+AC:2019-04
Atest Higieniczny
Cena obejmuje akcesoria montażowe

Instrukcja montażu

Karta techniczna

czarne maty przerostowe na plac zabaw od producenta FLEXIFALL
maty przerostowe czarne w niskiej cenie

Czarne maty przerostowe FLEXIFALL jest to nawierzchnia bezpieczna na plac zabaw, którą montuje się na nawierzchni trawiastej. Wymiary maty to 1500 mm x 1000 mm. Ten produkt cechuje się niską ceną, trwałością i odpornością na ścieranie, ale co najważniejsze, jest bezpieczny. Chroni przed upadkiem z 3 metrów wysokości stając się doskonałą alternatywą dla innych, często droższych lub mniej trwałych materiałów. Nasze maty można stosować bez podbudowy, na terenie płaskim jak i na skarpach, a montaż maty przerostowej zajmuje dosłownie kilka minut. Dodatkowo, już po kilku tygodniach maty zarastają trawą niejako „wtapiając się” w naturalne otoczenie. Niska cena maty przerostowej FLEXIFALL oraz brak konieczności wykonywania kosztownych robót ziemnych sprawi, że jest to jeden z najczęściej wybieranych rodzajów nawierzchni bezpiecznej. Jest to tańsze rozwiązanie od mat przerostowych zielonych.

Biowłóknina z nasionami traw

Grubość: min. 3mm
Gramatura włókniny: min. 250g/m2
Gramatura nasion: min. 40g/m2
Deklaracja zgodności z normą: PN 12074:1998

Skład mieszanki nasion zapewniający najlepszy wzrost:

biowłoknina z nasionami traw do montażu maty przerostowej czarnej
wygląd maty przerostowej na plac zabaw czarnej z bliska

Dla zainteresowanych klientów przy zakupie mat przerostowych można u nas nabyć dodatkowo biowłókninę z nasionami traw. FLEXIFALL współpracuje z producentem, którego biowłóknina z nasionami traw spełnia wymagania normy PN 12074:1998. Biowłóknina produkowana jest z włókien pochodzących z recyklingu, w tym wełny, bawełny, włókien bawełnopodobnych, oraz syntetycznych – włóknin. Tkanina jest przeszyta przędzą jedwabną poliestrową, która pełni funkcję wzmacniająca oraz stabilizują. Czas rozkładu wynosi nie mniej niż 6 miesięcy.

Certyfikaty mat przerostowych FLEXIFALL

Ze względu na to, że dla FLEXIFALL kluczowe znaczenie ma bezpieczeństwo oferowanych produktów, nasza mata przerostowa od czasu wprowadzenia na rynek przeszła liczne badania i testy. Maty przerostowe FLEXIFALL posiadają liczne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo, które zostały wystawione przez jednostki badawcze cieszące się największą renomą. W trakcie dziesięciu lat produkcji nawierzchni FLEXIFALL, uzyskaliśmy następujące certyfikaty:

maty-przerostowe-certyfikaty

Cena maty przerostowej FLEXIFALL

W celu uzyskania aktualnego cennika lub informacji o aktualnych cenach, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży – nasi specjaliści z chęcią doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

montaż maty przerostowej czarnej na placu zabaw z piaskownicą
montaż mat przerostowych czarnej na placu zabaw z huśtawką ważką
montaż mat producenta FLEXIFALL pod zjeżdżalnią
czarne maty przerostowe w niskiej cenie na palcu zabaw z trawą
maty przerostowe czarne w niskiej cenie zamontowane wokół piaskownicy
mata przerostowa czarna w niskiej cenie, montaż wokół zestawu statek