Maty przerostowe zielone na plac zabaw
od polskiego producenta

FLEXIFALL oferuje zielone maty przerostowe. Takie maty na plac zabaw zapewniają doskonały efekt wizualny. Łatwy montaż i cena adekwatna do jakości!

Maty przerostowe FLEXIFALL zielone

Wymiary: 150cm x 100cm
Grubość: 22mm
Krytyczna wysokość upadku (HIC): 3m
Certyfikat zgodności z normą: PN-EN1177+AC:2019-04
Atest Higieniczny
Cena obejmuje akcesoria montażowe

Instrukcja montażu

Karta techniczna

zielone maty przerostowe na plac zabaw od producenta FLEXIFALL
maty przerostowe zielone w niskiej cenie

Maty przerostowe zielone to rozwiązanie szczególnie polecane na tereny zabytkowe. Zastosowanie mat przerostowych zielonych pozwala uzyskać jeszcze większy efekt naturalności na placu zabaw. Wymiary maty to również 1500 mm x 1000 mm. Ten produkt również cechuje się bardzo wysokim komfortem, trwałością i odpornością na ścieranie. Wysokość krytycznego upadku to 3m. Maty przerostowe zielone można podobnie jak maty przerostowe czarne, stosować bez podbudowy. Montaż maty przerostowej zajmuje dosłownie kilka minut. Plac zabaw wykonany z mat przerostowych zielonych, już od pierwszych chwil po montażu wygląda zielono. Biowłóknina przyśpiesza montaż, ułatwia porost trawy orz zapobiega przerostowi chwastów.

Biowłóknina z nasionami traw

Grubość: min. 3mm
Gramatura włókniny”: min. 250g/m2
Gramatura nasion: min. 40g/m2
Deklaracja zgodności z normą: PN 12074:1998

Skład mieszanki nasion zapewniający najlepszy wzrost:

biowłoknina z nasionami traw do montażu maty przerostowej czarnej
wygląd maty przerostowej na plac zabaw zielonej z bliska

Przy zakupie mat przerostowych, dodatkowo można u nas nabyć biowłókninę z nasionami traw. FLEXIFALL współpracuje z producentem, którego biowłóknina spełnia wymagania normy PN 12074:1998 i produkowana jest z włókien pochodzących z recyklingu, w tym wełny, bawełny, włókien bawełnopodobnych oraz syntetycznych – włóknin. Tkanina jest przeszyta przędzą jedwabną poliestrową, która pełni funkcję wzmacniająca oraz stabilizują. Czas rozkładu wynosi co najmniej 6 miesięcy.

Certyfikaty i atesty maty przerostowej FLEXIFALL

Kluczowe znaczenie ma dla nas bezpieczeństwo oferowanych produktów, nasze maty przerostowe przeszły liczne badania i testy. Maty przerostowe FLEXIFALL posiadają liczne badania, które zostały wystawione przez jednostki badawcze cieszące się największą renomą i reputacją. Od początku produkcji mat przerostowych FLEXIFALL, uzyskaliśmy następujące certyfikaty:

maty-przerostowe-certyfikaty

Jaka jest cena zielonej maty przerostowej FLEXIFALL?​

W celu uzyskania aktualnego cennika lub informacji o aktualnych cenach, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży – nasi specjaliści z chęcią doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania.

montaż maty przerostowej zielonej na placu zabaw z piaskownicą i bujakami
montaż mat przerostowych zielonej na placu zabaw z zestawem
zielone mat producenta FLEXIFALL pod zestawem
maty przerostowe zielone w niskiej cenie zamontowane pod tunelem
mata przerostowa zielone w niskiej cenie, montaż wokół zestawu